PRACA DLA PIELĘGNIAREK

Legalne zatrudnienie w Niemczech

Jesteś z wykształcenia pielęgniarką, ale dotychczasowa praca nie satysfakcjonuje cię lub posiadasz kłopot z jej znalezieniem? Może należałoby przemyśleć wybór, jakim jest legalna praca w Niemczech? Duża liczba tamtejszych klinik poszukuje do pracy pielęgniarek, otwierając rynek na pracowników z Polski. Pośród ogłoszeń można wyszukać zarówno te dotyczące pracy związanej z opieką nad osobami starszymi, jak i na oddziałach specjalistycznych szpitali. W tym drugim przypadku duża część pracodawców zapewnia wszystkie wymagane kursy doszkalające oraz możliwość nostryfikacji dyplomu. Z kolei sieci domów opieki dla osób starszych czasem dają możliwość wyboru miejscowości, w której chciałoby się pracować.

Dla kogo?

PRACA DLA PIELĘGNIAREK - Tylkopraca.com.pl

Osoby, które posiadają poświadczone świadectwem umiejętności są wyjątkowo mile widziane. Chodzi o zarówno dyplom studiów licencjackich, magisterskich jak i dyplom pielęgniarski. Wszystkie specjalistyczne kursy i odbyte szkolenia będą oczywiście walorem.

Znajomość języka niemieckiego jest wymagana, ale wystarczy stopień komunikatywny. Wymagany poziom kompetencji językowych waha się zazwyczaj między A2 oraz B1. Oczywiście im wyższe kompetencje językowe posiadasz, tym prościej będzie można się postarać o pracę na lepszych warunkach. Zdecydowana większość szpitali zapewnia pracownikom darmowy szkolenie językowe, który podniesie wasze kompetencje i pozwoli zapoznać się ze specjalistycznym słownictwem medycznym.

Korzyści

Osoby zatrudnione mogą również liczyć na zagwarantowanie pakietu relokacyjnego oraz pomoc w poszukiwaniu mieszkania oraz przy przeprowadzce. Zdarza się również, że pracodawcy gwarantują bezpłatne mieszkanie podczas pierwszych trzech miesięcy. Wysokość zarobków, w zależności od konkretnego miejsca i zakresu obowiązków waha się między 2.000 – 3.500 Euro. Praca jest w 100% legalna, a więc podpiszesz z pracodawcą odpowiednią umowę doprecyzowującą warunki, na których będziesz zatrudniona, a także odprowadzisz składki na ubezpieczenie.

Nie trać czasu i umów się na rozmowę kwalifikacyjną jeszcze dziś. Stabilna praca w oparciu o umowę, szansa na rozwój w nowoczesnych placówkach medycznych oraz wysokie zarobki czekają na ciebie!

Najnowsze ogłoszenia odnośnie pracy w Niemczech dla absolwentek pielęgniarstwahttp://mb-service.pl/pl/dla-pracownikow/praca-dla-pielegniarek-niemcy.html.