praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy potrafisz godzić swoje życie zawodowe z życiem prywatnym?

zdecydowanie tak
raczej tak
raczej nie
zdecydowanie nie
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Pisuary

» Odzysk danych

» Akcje

» Myjnia bezdotykowa

» Potencja

» Palety

» Domena na sprzedażOferta pracy nr :

128901

Stanowisko :

Przedstawiciel Handlowy (Wynajem Maszyn)

Miejsce pracy :

Gliwice

Szczegóły  :   

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się sprzedażą maszyn budowlanych, poszukujemy osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego w dziale Wynajmu.

   

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację celów sprzedażowych na powierzonym terenie, aktywne pozyskiwanie klientów i utrzymywanie z nimi relacji biznesowych. Do obowiązków należeć będzie również wsparcie działań marketingowych czy udział w targach branżowych.

  

Do udziału w procesie rekrutacji zapraszamy osoby posiadające doświadczenie w sprzedaży bądź wynajmie technicznym, które z łatwością nawiązują relacje biznesowe z klientami oraz efektywnie zarządzają swoim czasem pracy.Oferujemy zatrudnienie w ramach umowy o pracę, atrakcyjny system prowizyjny i premiowy (prowizje od sprzedaży oraz premie za realizację celów jakościowych i ilościowych), dofinansowanie nauki języków obcych, kartę Multisport, dostęp do ubezpieczenia grupowego oraz bezpłatną opiekę medyczną Medicover.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

13-04-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Tylkopraca.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt