praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy potrafisz godzić swoje życie zawodowe z życiem prywatnym?

zdecydowanie tak
raczej tak
raczej nie
zdecydowanie nie
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Pisuary

» Odzysk danych

» Akcje

» Myjnia bezdotykowa

» Potencja

» Palety

» Na sprzedażOferta pracy nr :

128898

Stanowisko :

Księgowy Działu Zobowiązań / Należności z językiem francuskim

Miejsce pracy :

Katowice

Szczegóły  :   

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, która w ubiegłym roku scentralizowała swoje procesy m.in. w obszarach finansów, IT, HR w Centrum Usług Wspólnych w Katowicach (ul. Uniwersytecka) w ubiegłym roku, poszukujemy dwóch specjalistów doświadczonych w pracy pod katem procesów zobowiązań lub należności, którzy chcieliby dołączyć o zespołu finansowego.Firma, oprócz możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku w nowo stworzonym centrum, oferuje prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, kartę miltisport, a także bonus roczny.  W zależności od Twojego doświadczenia zawodowego, dołączysz do zespołu Accounts Receivable lub Accounts Payable i będziesz odpowiedzialny za weryfikację i księgowanie faktur od dostawców za zakup towarów i usług lub
zajmiesz się prowadzeniem rozrachunków dla kontrahentów firmy, kontrolą należności, uzgadnianiem sald, wyjaśnianiem reklamacji z kontrahentami oraz działami kontrolingu i administracji sprzedaży. Kwalifikacje jakie powinieneś posiadać, aby z sukcesem rozważono Twoją kandydaturę to komunikatywna znajomość języka angielskiego i francuskiego, doświadczenie zawodowe w jednym z powyższych procesów, motywacja do rozwoju zawodowego w dynamicznym środowisku międzynarodowym.

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o powyższej ofercie, zaaplikuj. Przedstawię wszelkie szczegóły związane z zakresem obowiązków, warunkami zatrudnienia czy etapami procesu rekrutacji. 

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

13-04-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Tylkopraca.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt