praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy potrafisz godzić swoje życie zawodowe z życiem prywatnym?

zdecydowanie tak
raczej tak
raczej nie
zdecydowanie nie
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Pisuary

» Odzysk danych

» Akcje

» Myjnia bezdotykowa

» Potencja

» Palety

» Buy domainOferta pracy nr :

128890

Stanowisko :

Wewnętrzn Inżynier Sprzedaży ds. Części zamiennych

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   Twoja następna firma


Międzynarodowy, dynamicznie rozwijający się producent wysokiej jakości urządzeń dedykowanych do przemysłu, do sektora wodno-kanalizacyjnego, oczyszczalni ścieków, budownictwa. Jest to znana firma na rynku m.in.: pomp, pompowni i tłoczni ścieków, mieszadeł, urządzeń do filtracji powietrza.Twoje następne stanowisko


Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie działu handlowego i działu serwisu w zakresie doboru części zamiennych. Inżynier Sprzedaży będzie odpowiedzialny za doradztwo techniczne i handlowe dla klientów, ofertowanie, rozwój pozytywnych relacji z klientami, monitoring konkurencji i analizowanie informacji rynkowych. Ponadto, nowozatrudniona osoba będzie brała udział w imprezach targowych, ekspozycjach, seminariach, prelekcjach. Na co dzień Konsultant będzie współpracował z innymi działami firmy.Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?


Poszukujemy osób z doświadczeniem w zakresie doboru części zamiennych. Poszukiwana osoba powinna swobodnie czuć się z inżynieryjnej z produktami technicznymi. Wykształcenie wyższe techniczne na kierunkach np. inżynieria środowiska, ochrona środowiska, mechanika i budowa maszyn, inżynieria produkcji, energetyka, ciepłownictwo będą dodatkowym atutem. Wymagamy co najmniej komunikatywnej znajomości języka angielskiego. Szansę sprawdzenia się na tym stanowisku ma osoba komunikatywna, dobrze zorganizowana, zorientowana na biznes i na realizację celów oraz chętna do rozwoju.Co zyskujesz?


Nasz Klient oferuje stabilną pracę dla znanej i dużej firmy z produktami bardzo dobrej jakości, liczne szkolenia (w Polsce i zagranicą), atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowe benefity, wszelkie narzędzia do pracy.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

13-04-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Tylkopraca.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt