praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy potrafisz godzić swoje życie zawodowe z życiem prywatnym?

zdecydowanie tak
raczej tak
raczej nie
zdecydowanie nie
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Pisuary

» Odzysk danych

» Akcje

» Myjnia bezdotykowa

» Potencja

» Palety

» Na sprzedażOferta pracy nr :

128889

Stanowisko :

Samodzielna/ny Księgowa/wy

Miejsce pracy :

Tczew

Szczegóły  :   

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmy produkcyjnej, zlokalizowanej w Tczewie, poszukujemy zmotywowanych do rozwoju, doświadczonych Kandydatów na stanowisko Samodzielnej/go Księgowej/go.Opis stanowiskaDo zadań osoby na powyższym stanowisku należeć będzie: Bezpośrednia współpraca z Managerem Finansowym. Kontrola dokumentów źródłowych pod względem rachunkowym i formalnym zgodnie z obowiązującymi regulacjami prawnymi. Nadzorowanie właściwego obiegu, kompletowania, przechowywania i archiwizacji dokumentów księgowych. Wprowadzanie dokumentów do systemu finansowo-księgowego. Dokonywanie rozliczeń operacji księgowych, weryfikacja i uzgadnianie sald. Sporządzanie deklaracji podatkowych i statystycznych. Roczne zamykanie ksiąg rachunkowych i sporządzanie sprawozdań finansowych. Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, BANK). Prowadzenie ewidencji i rozliczeń Środków Trwałych. Sporządzanie dodatkowych analiz i zestawień na potrzeby raportowania zgodnego z US GAAP.WymaganiaOd kandydatów oczekujemy: wykształcenia wyższego kierunkowego (finanse, rachunkowość, ekonomia), min 4-letniego doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej). Praktyczna znajomość przepisów podatkowych (VAT, CIT, SEZ) oraz regulacji księgowych związanych z działalnością firmy (mile widziane) produkcyjnej. Znajomość aspektów związanych z prowadzeniem i kompletowaniem dokumentacji księgowej. Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg lub odpowiedzialności za dany obszar księgowy w firmie. Umiejętność sporządzania analiz. Znajomość Polskiej Ustawy o Rachunkowości - praktyczna znajomość aktualnych przepisów podatkowych i zasad rachunkowości. Mile widziana znajomość standardów US GAAP. Od kandydatów oczekujemy również co najmniej dobrej znajomości języka angielskiego. Bardzo dobre znajomości Excel’a oraz znajomości zintegrowanego systemu informatycznego klasy ERP (mile widziany system SAP). Cenione u Kandydata będą także: skrupulatność, bardzo dobra organizacja pracy, postawa pro-aktywna, otwartość w komunikacji i asertywność.

Nasz Klient oferuje Samodzielne, eksperckie stanowisko. Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie o wysokiej kulturze organizacyjnej. Udział w ciekawych projektach związanych z rozwojem firmy. Przyjazne warunki pracy. Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.Jeśli jesteś otwarty/a na zmianę i chcesz dowiedzieć się więcej o tej ofercie i jej możliwościach - nie czekaj, prześlij swoje CV jeszcze dziś! (wersja angielska).Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

13-04-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Tylkopraca.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt