praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy potrafisz godzić swoje życie zawodowe z życiem prywatnym?

zdecydowanie tak
raczej tak
raczej nie
zdecydowanie nie
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Pisuary

» Odzysk danych

» Akcje

» Myjnia bezdotykowa

» Potencja

» Palety

» DomainOferta pracy nr :

128886

Stanowisko :

Specjalista w dziale umów z językami obcymi

Miejsce pracy :

Gdańsk

Szczegóły  :   

Masz dość pracy w customer service?
Jeśli chcesz używać języków obcych na codzień w pracy, ale nie chcesz pracować w customer service, ta oferta jest stworzona dla Ciebie!.Nasz klient -globalna firma zajmująca się produkcją i sprzedażą sprzetu biurowego - poszukuje osób z bardzo dobrą (B1+ min.) znajomością jednego z języków: szwedzki, norweski, węgierski, holenderski, duński, fiński, turecki

Jaka będzie Twoja rola?
Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za administrowanie kontraktami w wybranym języku. Twoja praca będzie polegać na sprawdzaniu poprawności danych i zgodności z wytycznymi firmy, wprowadzaniu poprawek i współpracy z działem sprzedaży. Ze względu na międzynarodowe środowisko pracy poszukujemy osób z dobra znajomością języka angielskiego.

Doświadczenie w pracy z kontraktami nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem!Co oferujemy w zamian?
Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatkowe benefity (prywatna opieka medyczna, karta multisport, imprezy firmowe) oraz stabilne zatrudnienie od czerwca 2018.

W związku z tworzeniem się nowej jednostki firmy możesz mieć wpływ na ostateczny kształt nowego centrum biznesowego w Gdańsku i skorzystać z wielu możliwości rozwoju.Let us give you the chance to gain experience! Apply!     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

13-04-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Tylkopraca.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt