praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy potrafisz godzić swoje życie zawodowe z życiem prywatnym?

zdecydowanie tak
raczej tak
raczej nie
zdecydowanie nie
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Pisuary

» Odzysk danych

» Akcje

» Myjnia bezdotykowa

» Potencja

» Palety

» Kup domenęOferta pracy nr :

128143

Stanowisko :

Junior Email Marketing Specialist

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   Twoja następna firma
Nasz Klient to firma będąca jednym z liderów rynku FMCG. To miejsce, w którym na co dzień będziesz miał styczność z markami znanymi na całym świecie.Twoje następne stanowisko
Twoim zadaniem będzie automatyzacja marketingu od A do Z (od stworzenia maila, wiadomości push - do jej zautomatyzowania), pracując na Salesforce marketing cloud. Zdecydowaną większość czasu będziesz poświęcać na bliską współpracę z biznesem i przygotowywanie kampanii email marketingowych. Będziesz odpowiadać za całościową opiekę administracyjną nad Salesforce marketing cloud (wsparcie nowych użytkowników, reakcja na zapytania i drobne problemy użytkowników), aktywizację nowych funkcjonalności, tworzenie nowych środowisk.Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?Od Kandydatów oczekujemy pierwszego doświadczenia związane z narzędziami do automatyzacji marketingu (Salesforce marketing cloud, Oracle Eloqua, Marketo). Na pewno przyda Ci się doświadczenie w obszarze digital marketingu, a także umiejętności analityczne niezbędne w dopasowaniu najlepszych rozwiązań biznesowych dla Klientów. Większość kontaktów biznesowych odbywa się w języku angielskim, dlatego swoboda komunikacji w tym języku jest istotna.Co zyskujesz?
Nasz Klient oferuje stabilne zatrudnienie w dynamicznej organizacji zrzeszających pasjonatów w swojej dziedzinie, atrakcyjny pakiet wynagrodzenia i benefitów oraz dużą samodzielność i możliwości dalszego rozwoju.Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

30-01-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Tylkopraca.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt