praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy potrafisz godzić swoje życie zawodowe z życiem prywatnym?

zdecydowanie tak
raczej tak
raczej nie
zdecydowanie nie
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Pisuary

» Odzysk danych

» Akcje

» Myjnia bezdotykowa

» Potencja

» Palety

» Domain for saleOferta pracy nr :

128106

Stanowisko :

Project Engineer

Miejsce pracy :

Wrocław

Szczegóły  :   

Dla naszego Klienta, skandynawskiego Producenta z obszaru elektroniki, zlokalizowanego w Brzegu Dolnym, poszukujemy obecnie Inżyniera, dla którego nowe wdrożenia, elektronika, APQP, FMEA i Lean Manufacturing brzmią nie tylko znajomo, ale i interesująco… :-)Czy czujesz, że branża elektroniczna to miejsce, w którym odnajdujesz się, jak ryba w wodzie? Chciałbyś/chciałabyś zostać Inżynierem Projektu w skandynawskiej firmie, w której dużo się dzieje, czas pracy jest elastyczny, a projekty – wciąż nowe i ciekawe?

Czytaj dalej – to stanowisko może okazać się idealnym rozwiązaniem dla Ciebie… :-)Do zadań poszukiwanej osoby należeć będzie przede wszystkim planowanie oraz wdrażanie nowych projektów produkcyjnych, a także optymalizacja procesów już wdrożonych, przy równoczesnym, stałym kontakcie z klientem zagranicznym (w zakresie wdrożenia, produkcji oraz wprowadzanych przez klienta zmian). Oprócz tego, poszukiwany Inżynier Projektu będzie tworzyć, prowadzić oraz nadzorować dokumentację technologiczną i produkcyjną. Jako część zespołu Customer Focus Team, Inżynier Projektu będzie współpracować ze specjalistami również z innych obszarów (zakupy, planowanie, produkcja, jakość).Aby sprostać wspomnianym zadaniom i samodzielnemu charakterowi tej roli, dla naszego Klienta niezbędna jest wiedza i wykształcenie wyższe techniczne z zakresu inżynierii produkcji/elektroniki/elektrotechniki (lub pokrewne). Co istotne w kompleksowej roli Inżyniera Projektu, idealny Kandydat powinien znać, rozumieć i wykorzystywać w pracy narzędzia/procesy, takie jak: APQP, FMEA, czy Lean Manufacturing. Od przyszłego członka zespołu Customer Focus Team oczekiwać będzie się również kreatywności, własnej inicjatywy i samodzielności w działaniu. Aby skutecznie współpracować w międzynarodowym środowisku, poszukiwany Kandydat/Kandydatka powinien/powinna bez problemu posługiwać się językiem angielskim.Nasz Klient, oprócz stabilnego zatrudnienia w dynamicznej, rozwijającej się firmie o „przyjemnym” i pro-pracowniczym kapitale, oferuje możliwość realizowania kreatywnych i ambitnych zadań na samodzielnym stanowisku, pracy w elastycznych godzinach oraz atrakcyjny pakiet dodatków pozapłacowych.Brzmi interesująco? Czujesz, że to wyzwanie dla Ciebie? To wspaniale! Kliknij „Aplikuj” i prześlij nam swoje aktualne CV!Nasze możliwości są niestety ograniczone – zaznaczamy, że jest ryzyko, iż przy sporym zainteresowaniu wdrażaniem nowych projektów możemy nie dotrzeć do każdego Kandydata aplikującego na to stanowisko... :-)

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

31-01-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Tylkopraca.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt