praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy potrafisz godzić swoje życie zawodowe z życiem prywatnym?

zdecydowanie tak
raczej tak
raczej nie
zdecydowanie nie
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Pisuary

» Odzysk danych

» Akcje

» Myjnia bezdotykowa

» Potencja

» Palety

» For saleOferta pracy nr :

128105

Stanowisko :

Recruitment Specialist

Miejsce pracy :

Wrocław

Szczegóły  :   

Twoja następna firma


Dla naszego Klienta - lidera w dostarczaniu oprogramowania ubezpieczeniowego w Wielkiej Brytanii i Niemczech poszukujemy osoby na stanowisko: Recruitment Specialist.Twoje następne stanowisko


Celem stanowiska jest wsparcie działu HR w bieżących zadaniach związanych z pracą działu, m.in.: koordynowanie procesami rekrutacyjnymi w firmie, employer branding, współpraca z managerami poszczególnych dywizji, weryfikacja listy płac, współpraca z działem księgowym, a także wsparcie w organizacji onboardingu i tworzeniu różnego rodzaju raportów.Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?


Od kandydatów oczekujemy wyższego wykształcenia, minimum rocznego doświadczenia w pracy w dziale HR lub administracyjnym, znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, jak również umiejętności dobrej organizacji pracy własnej, ustalania priorytetów oraz otwartości i zdolności komunikacyjnych.Co zyskujesz?


Nasz klient oferuje zatrudnieniu w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość udziału w ciekawych projektach oraz dodatkowe benefity.Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

31-01-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Tylkopraca.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt