praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy potrafisz godzić swoje życie zawodowe z życiem prywatnym?

zdecydowanie tak
raczej tak
raczej nie
zdecydowanie nie
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Pisuary

» Odzysk danych

» Akcje

» Myjnia bezdotykowa

» Potencja

» Palety

» Domena na sprzedażOferta pracy nr :

128104

Stanowisko :

Analityk Business Intelligence

Miejsce pracy :

Polska Północna

Szczegóły  :   Twoja następna firma


Grupa, którą tworzą spółki specjalizujące się w organizacji i realizacji projektów inwestycyjnych w obszarze budownictwa, energetyki oraz hydrotechniki. Z powodu rozwoju działalności, Klient poszukuje osoby na stanowisko Analityk Business Intelligence.Twoje następne stanowisko


Jako Analityk Business Intelligence będziesz odpowiedzialny za analizę potrzeb Klienta, budowę oraz rozbudowę hurtowni danych. Ponadto, będziesz odpowiedzialny za tworzenie raportów na potrzeby klienta wewnętrznego oraz projektowanie i implementację oprogramowania dedykowanego dla Klienta wewnętrznego. Zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzanych danych oraz ochrona systemów teleinformatycznych będzie również jednym z twoich zadań.Czego potrzebujesz, aby osiągnąć sukces?


Jeśli jesteś osobą, która posiada znajomość relacyjnych baz danych MS SQL Server i języka SQL / T-SQL oraz zagadnień związanych z integracją danych oraz strukturami danych OLAP to jest to rola dla Ciebie. Wymagana jest również podstawowa znajomość technologii: T-SQL, Java, JPA, JSF, JavaScripts. Znajomość oprogramowania Bilander – będzie dodatkowym atutem. Konieczna jest otwartość na krótkie wyjazdy biznesowe.Co zyskujesz?


Na co dzień będziesz pracował w pełnej wyzwań w renomowanej firmie z licznymi możliwościami rozwoju zawodowego. Nasz Klient zapewnia szereg świadczeń pozapłacowych, takich jak prywatna opieka medyczna, pakiet Multisport oraz przyjazną, niekorporacyjną atmosferę pracy w zespole profesjonalistów.Co powinieneś zrobić?

Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.

Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

31-01-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Tylkopraca.com.pl | Zalogowanych online: 2 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt