praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy potrafisz godzić swoje życie zawodowe z życiem prywatnym?

zdecydowanie tak
raczej tak
raczej nie
zdecydowanie nie
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Pisuary

» Odzysk danych

» Akcje

» Myjnia bezdotykowa

» Potencja

» Palety

» Na sprzedażOferta pracy nr :

128101

Stanowisko :

Finance Administrator

Miejsce pracy :

Warszawa

Szczegóły  :   

Dla naszego Klienta, dużej, międzynarodowej firmy z branży medycznej, poszukujemy osoby na stanowisko

 

Finance Administrator


 

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za ewidencję faktur czy obsługę dokumentów w programie SAP czy pozostawanie w kontakcie telefonicznym i mailowym z Klientami, i dostawcami firmy. Ponadto do obowiązków Finance Administrator będzie należało wsparcie w zadaniach finansowych czy monitorowanie potencjalnych przetargów. Finance Administrator będzie także odpowiedzialny za ad hoc-owe zadania administracyjne, takie jak zarządzanie korespondencją czy przekierowywanie telefonów.

 

Od Kandydatów oczekujemy minimum rocznego doświadczenia na podobnym stanowisku, w obszarze finansów lub administracji oraz zaawansowanej znajomości języka angielskiego (ze względu na codzienną współpracę z osobami angielskojęzycznymi). Ponadto od Kandydatów oczekujemy praktycznej znajomości pakietu MS Office, w szczególności programu MS Excel, znajomość programu SAP będzie mile widziana.

 

Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie, możliwości rozwoju w strukturach firmy oraz pracę w przyjaznej atmosferze i międzynarodowym środowisku.

     

Dane kontaktowe     
do pracodawcy :   

e-mail:

Dodano do serwisu :

31-01-2018

 Termin ważności :

3 miesiace

Na zgłoszeniu prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)"© 2003 - 2018 Tylkopraca.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt