praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy potrafisz godzić swoje życie zawodowe z życiem prywatnym?

zdecydowanie tak
raczej tak
raczej nie
zdecydowanie nie
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Pisuary

» Odzysk danych

» Akcje

» Myjnia bezdotykowa

» Potencja

» Palety

» Buy domain
Temat: SZUKAM PRACY W SKLEPIE INTERNETOWYM

Szukam pracy, mam doświadczenie w prowadzeniu, opiece nad sklepami internetowymi, w sprzedaży jak i dodawaniu nowych działów, aktualizacji towarów (zdjęcia, opisy), w zamówieniach, jak i w pakowaniu przesyłek. Biegle również poruszam się po serwisach aukcyjnych takich jak allegro, ebay czy swistak. Jak i również na portalach społecznościowych typu Facebook, czy gadu-gadu, które pomagają utrzymywać kontakt z klientem jak i tworzą dodatkową reklamę firmy. Redagowanie, pisanie opisów, artykułów, czy regulaminów sklepu nie jest dla mnie żadnym problemem. Szukasz uczciwego, sumiennego pracownika? Dobrze trafiłeś. Skontaktuj się ze mną jak najszybciej :-)

MonikaOdpowiedzi:

14-10-2013
That is a great idea, instantly when i saw this i reemmbered having some similar frames that i tried to car boot, now they weren't with me last week when i car booted so need to dig them out. Love all things glowing, in the main it's recycled jars but this is one i have to try. Maybe with Christmas in mind :)

SnRBroLd2Mn


01-01-2017

© 2003 - 2018 Tylkopraca.com.pl | Zalogowanych online: 1 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt