praca, oferty pracy...      

   FAIL (the browser should render some flash content, not this).
INFO O STRONIE OFERTY PRACY STREFA PRACODAWCY REKLAMA KONTAKT
PRACA W POLSCE

podkarpackie małopolskie śląskie opolskie świętokrzyskie łódzkie dolnośląskie lubuskie wielkopolskie kujawsko-pomorskie mazowieckie lubelskie podlaskie warmińsko-mazurskie pomorskie zachodniopomorskie wszystkie oferty pracy »

PRACA ZA GRANICĄ

    Austria
    Belgia
    Francja
    Grecja
    Hiszpania
    Holandlia
    Irlandia
    Kanada

Niemcy    
Norwegia    
Portugalia    
Szwajcaria    
Szwecja    
UK    
USA    
Włochy    

wszystkie oferty pracy »

SONDA

Czy potrafisz godzić swoje życie zawodowe z życiem prywatnym?

zdecydowanie tak
raczej tak
raczej nie
zdecydowanie nie
nie mam zdania
pokaż wyniki

LINKI

» Pisuary

» Odzysk danych

» Akcje

» Myjnia bezdotykowa

» Potencja

» Palety

» Domain for sale
Temat: REDAKTOR FOTOREPORTER DZIENNIKARZ

Witam, mam na imię Monika, mam 27 lat, aktualnie jak się domyślacie, szukam pracy na stanowiskach redaktor, fotoreporter, reporter, fotograf, dziennikarz, podczas imprez masowych, wydarzeniach, koncertach, konkursach, imprezach sportowych, teatralnych, plebiscytach itp. Dyspozycyjność 24h/7! Wyjazdy w Polskę na różne imprezy kulturalne? To nie problem. Robię zdjęcia lustrzanką Nikon D90 z obiektywami VR 18-200mm oraz 70-300mm, w przyszłości zamierzam zainwestować w dodatkowy osprzęt z wyższej półki. Szukasz uczciwego, sumiennego pracownika z powołaniem do relacjonowania, opisania i zrobienia galerii zdjęciowych z najważniejszych jak i tych mniej ważnych, mniej nagłośnionych wydarzeń w swoim mieście? Dobrze trafiłeś. Skontaktuj się ze mną jak najszybciej :-)

MonikaOdpowiedzi:
© 2003 - 2018 Tylkopraca.com.pl | Zalogowanych online: 3 | Regulamin | Sitemap html | Sitemap xml | Cookies | RSS | Kontakt